تبلیغات
سیاوش قمیشی (پیر باران)Siavash Ghomayshi - انتشار دو آلبوم متوالی توسط سیاوش قمیشی

 

صفحه اصلی                                ایمیل                                             ارتباط با ما                                   
 

برای ورود به گالری عکس پیر باران بر روی لینک زیر کلیک کنید:               گالری پیر باران
-------------------------------------------- 

صحبت در مورد آلبوم جدید سیاوش قمیشی از غروب تا طلوع رو به فزونی نهاده و حدس و گمان های مختلفی در این مورد زده می شود . هر کسی سعی می کند تا بفهمد که در نهایت آلبوم آینده ی سیاوش قمیشی شامل آهنگ های جدیدی خواهد شد یا خیر . قبل از اینکه پیرامون این موضوع صحبت کنم و خبرهای داغی را در این مورد خدمت شما بینندگان نازنین و بسیار بسیار خوب این وبلاگ عرض نمایم بد نیست نگاهی هم به این مورد بیاندازیم که سیاوش قمیشی به چه کسی برای تنظیم آلبوم هایش پیشنهاد داده بود . شاید عنوان کردن این مطلب کمی عجیب به نظر برسد همان طور که برای خود من نیز تا حدودی عجیب بود . سیاوش قمیشی آهنگی داشت به نام « پائیز » که هیچ گاه توسط شخص خودش در هیچ کدام یک از آلبوم های رسمیش منتشر نشد . این آهنگ ماکتی از یک آهنگ (  البته زیبا ) بود که سیاوش قمیشی سالها پیش آن را خوانده بود . حتی برای مدتی این آهنگ از سایت رسمی سیاوش قمیشی قابل دانلود بود . جالب اینجاست که این آهنگ ( ظاهرا بدون اجازه از سیاوش قمیشی و بدون اینکه هیچ اسمی از سیاوش قمیشی برده شود ) توسط شادمهر مجددا تنظیم ، خوانده و اجرا شد . مسلما طرفداران موزیک سیاوش قمیشی نیز زیاد از این موضوع راضی و خوشحال نبودند و دید خوبی نسبت به این قضیه نداشتند . اما چند وقت پیش یکی از دوستان در مورد مصاحبه ای با « مهران جمالی » خبر داد که موضوع جالبی در آن به چشم می خورد . مهران جمالی یکی از دوستان صمیمی « شادمهر عقیلی » ست و چه از نظر کاری و چه از نظر عاطفی رابطه ی بسیار نزدیکی با او دارد و حتی در هنگام خروج شادمهر از ایران در فرودگاه همراه او بود . او در مصاحبه ی خود  ( که البته تاریخ دقیق آن را جز اینکه در سال 1385 بوده ، نمی دانم )  در جواب این سوال که « شادمهر با چه خواننده هائی در حال همکاریست » گفت : « آلبوم سیاوش قمیشی برای تنظیم پیشنهاد شده بود ، نمیدونم که قبول کرد یا نه » این صحبتیست که « مهران جمالی » در این مورد عنوان نمود . حال اینکه این خبر تا چه حد صحت دارد مشخص نیست و به نظر میرسد که تنها یک پیشنهاد بود که توافقی روی آن انجام نشده است . اما از این موضوع که بگذریم اخباری از طریق مجری شبکه ی طپش پخش شد که بر پایه ی آن این موضوع مشخص گردید که تنظیم کننده ی آلبوم بعدی سیاوش قمیشی « رامون عبدیشو » خواهد بود . رامون گیتاریست سیاوش قمیشیست که مدتیست با او به همکاری می پردازد . در انتهای این مطلب اطلاعاتی هم در مورد Ramon abdishou و هم در مورد الن جی نظریان تنظیم کننده ی آلبوم روزهای بی خاطره به استحضار شما خواهم رساند . اما مورد بعدی اخبار جدیدیست که از آلبوم از غروب تا طلوع sunnet to sunrise به دستم رسیده و بد ندیدم تا آن را برای شما بازگو نمایم . این خبر به این مورد اشاره می کند که آلبوم از غروب تا طلوع شامل هشت track می باشد که هفت آهنگ آن ریمیکسی از کارهای قدیمیست ( با سبک trance و house ) و همچنین یک آهنگ که از ساخته های جدید سیاوش قمیشی هست . می توانید متن اصلی این خبر را مشاهده کنید اما لازم به ذکر است که در صحت آن تردید وجود دارد :

 

Siavash  Ghomayshi has  just about  finished  his  new album to be called Ghoroob Ta Toloo ( Sunrise To Sunset ) and is scheduled for release in Demember . The CD consists of 8 songs ( 7 old songs remixed to feature more house and trance beats and the 1 other track will be a new composition ) .

 

اما بشنویم از اظهار نظر یغما گلروئی ترانه سرای مخصوص سیاوش قمیشی که در این چند سال اخیر همکاری تنگاتنگی را با سیاوش قمیشی داشته است و امروز در این تارنما خبر هیجان آور او را منتشر می کنیم . یغما گلروئی با تائید این موضوع که آلبوم آینده ی سیاوش قمیشی ریمیکس کارهای قدیمیست عنوان نمود که ( تمامی ) آهنگ های موجود در این آلبوم ریمیکس خواهد بود و هیچ آهنگ جدیدی در آن وجود نخواهد داشت . یغما گلرویی افزود بعد از انتشار آلبوم sunset to sunrise باید منتظر آلبوم بعدی سیاوش قمیشی باشیم که با فاصله ی دو ماه و به احتمال غریب به یقین عید نوروز روانه ی بازار خواهد شد .

 

من شخصا با شنیدن این خبر بسیار شادمان گشتم و مطمئنا برای شما نیز خبری غافلگیر کننده و جذاب بود . با این تفاصیل و شنیدن این خبر بسیار جالب برای تمامی طرفداران موسیقی سیاوش قمیشی این وبلاگ به شما مژده خواهد داد که امسال شاهد دو آلبوم از سیاوش قمیشی خواهیم بود و انتظار طولانی ما بعد از آلبوم روزهای بی خاطره سالی پربار را به همراه خواهد داشت و می توانیم با تعداد زیادی از آهنگ های سیاوش قمیشی روز را به شب و شبمان را به روز برسانیم . آلبوم غروب تا طلوع یا sunset to sunrise به احتمال زیاد در ابتدای سال جدید میلادی وارد بازار خواهد شد و چندی نخواهد گذشت که در عید نوروز آلبوم بعدی سیاوش قمیشی در اتاق ها و خانه های ما طنین انداز خواهد شد و شوق جدیدی را ایجاد خواهد کرد تا با آرامش هر چه بیشتر از موزیک سیاوش لذت ببریم .

 

 
ویرایش شده در شنبه 30 تیر 1386 ساعت 05:07 ق.ظ
لینك ثابت   نویسنده : پیر باران ساعت 09:07 ق.ظ تاریخ : شنبه 23 تیر 1386   نظرات (
  

 


 نظرتون در مورد قالب چیه؟
  

 

کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید:

برای با خبر شدن از به روز شدن وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:

 بازدید های امروز:
 بازدید دیروز :
 تمام بازدید ها:
 كل مطالب :
 این صفحه در - ثانیه تولید شده است.


صفحات:  

 Copyright 2007 ©
"siavash-gh-mfr" Weblog All Right Reserved - Design and Edit Template by: Pire Baran