تبلیغات
سیاوش قمیشی (پیر باران)Siavash Ghomayshi - لحظه ای با سیاوش قمیشی

 

صفحه اصلی                                ایمیل                                             ارتباط با ما                                   
 

برای ورود به گالری عکس پیر باران بر روی لینک زیر کلیک کنید:               گالری پیر باران
-------------------------------------------- 
در دنیای موسیقی ایران ستاره ای درخشید كه به راستی ابدی و پایدار ماند ، ستاره ای كه همچنان پس از سی سال خواندن ، ساختن و نواختن همچنان پر طرفدارترین فرد به حساب می آید و هنوز كه هنوزه طرفداران را به دنبال خود دارد . حتی نسلی كه پس از او آمده پشتیبان پرو پا قرص او به حساب می آیند . آلبوم های دیروز او خورجینی از خاطرات و عصر طلایی گذشته را به همراه دارد .

از عروسك شب گرفته تا فرنگیس ، از حكایت تا خواب بارون ، تاك ، قصه گل و تگرگ و روزهای بی خاطره و حال در انتظار غروب تا طلوع ! مرد موفق موسیقی ایران ، مرد لحظات خوش زندگی ما ، مرد صداهای نقره ای كه امید را به ارمغان آورد . هنرمندی كه تا به امروز لحظه ها را می شناسد . او اعتبار موسیقی ایران است . صدایی تكرار نشدنی كه آرامش دریا را دارد و از روزهای گذشته تا امروز زیباترین ها را خوانده و همیشه جاودانه باقی مانده است . او هنرمندیست استثنایی كه نه تنها بر روی صحنه بلكه در زندگی خصوصی خودش نیز ویژگی ها و زیبایی هایی را به همراه دارد كه در هیچ هنرمند دیگری در جامعه ایرانی دیده نمی شود .

پایه و اساس كار وی تفكر ، آگاهی ، تعادل ، خودكاوی و خودباوری بوده و بهترین حالت را از شرایط و اوضاع خودش انتخاب كرده و نیز اجازه نمی دهد دیگران معیارهایش را مشخص كنند . معتقد است زندگی ، لوحی ست نانوشته . بر لوح نانوشته زندگی ما ، نه خوشبختی رقم خورده است و نه بدبختی . این ماییم که نقش خوشبختی و یا بدبختی خود را بر این لوح رقم می زنیم . ما آزادیم و  آزادی گوهر ماست . هیچ کس نمی تواند گوهر ما را از ما بگیرد . ما آزادیم و توان آن را داریم که زیباترین ها را از عشق و خوبی در لوح زندگیمان ترسیم کنیم . ماییم که کیفیت زندگی خود را می سازیم .

انتظار دارد مثبت باشیم ، نگاهمان را تغییر دهیم ، هدفی انتخاب كنیم و دست به عمل بزنیم و غالبا جذب افرادی می شود كه بتوانند روی پاهای خودشان بایستند و مانند خودش روحی آرام و مستقل داشته باشند . در اغلب موارد خوش مشرب ، مهربان و ملایم است و اگر واقعا كسی را دوست داشته باشد با او توافق می كند و از گذشت در راه او دریغ نمی كند .

در كارش زبر دستی و مهارت خارق العاده ای دارد به نحوی كه در همان حال كه مشغول ساختن یك موزیك است طرح كلی موزیك دیگری را هم در سر می ریزد و این امر به هیچ وجه در بر هم زدن موزیك بعدی نقشی ندارد . برای پول ارزش چندانی قایل نیست و به جمع كردن پول علاقه ای نشان نمی دهد و در این مورد در برخی موارد ممكن است پولی را كه بدست می اورد بدون تغییر آن را از دست بدهد و یا صرف امور خیریه كند . كلام آخر : موسیقی در بند صدا نیست بلکه عین بی صداییست ، در سکوت است که شنیده می شود و تنها صداست كه می ماند ، سخن دادن سر دادن آواز است و بس.
ویرایش شده در - ساعت -
لینك ثابت   نویسنده : پیر باران ساعت 09:07 ق.ظ تاریخ : شنبه 23 تیر 1386   نظرات (
  

 


 نظرتون در مورد قالب چیه؟
  

 

کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید:

برای با خبر شدن از به روز شدن وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:

 بازدید های امروز:
 بازدید دیروز :
 تمام بازدید ها:
 كل مطالب :
 این صفحه در - ثانیه تولید شده است.


صفحات:  

 Copyright 2007 ©
"siavash-gh-mfr" Weblog All Right Reserved - Design and Edit Template by: Pire Baran