تبلیغات
سیاوش قمیشی (پیر باران)Siavash Ghomayshi - پاسخ به همه ی انتقاد ها

 

صفحه اصلی                                ایمیل                                             ارتباط با ما                                   
 

برای ورود به گالری عکس پیر باران بر روی لینک زیر کلیک کنید:               گالری پیر باران
-------------------------------------------- 

بنام بخشنده ی مهربان  داور بر حق               به نام خداوند ایثار و انصاف

سلام به همه ی عاشقان سیاوش قمیشی . امروز می خوام جواب اون چند نفری رو بدم که چند وقتی هست که نه تنها در این وبلاگ بلکه در سایر وبلاگها ( سیاوشی نویس ) مطالبی رو عنوان کردن که اصلا واقعیت نداره و من فکر می کنم تنها قصد اونها تخریب شخص سیاوش قمیشی نزد هوادارانش هست.

مطلب اولی رو که عنوان کردن ضعف اهنگ فرنگیس و اصلا کل البوم غروب تا طلوع  هستش. در جواب اونها باید گفت شما روی چه حسابی این حرف رو زدید ، مگه با یک اهنگ می شه در مورد کل یک مجموعه حرف زد ، اصلا در همین اهنگ فرنگیس مگه چه ضعفی وجود داره ، شما در این اهنگ کل الات موسیقی روز دنیا رو می بینید از جاز و الکتریک و بیس تا ریزکاریهای دیگه ای که من فکر می کنم اصلا شما نمی تونید اسم اونها رو هم بنویسید چه برسه به اینکه بخواهید بفهمید پس خواهشن در مورد اون نظر ندید. یه نکته اینکه روزی بود همه از سیاوش به خاطر کارهای یکنواخت و کار با پیانو ایراد می گرفتن و از اون در خوست می کردن تا برای اونا کارهای شاد و با ریتم تند بسازه و حالا که اون به در خواست شما عمل کرده پس حق اینکه  از اون انتقاد کنید رو ندارید. اما دوستیبه درستی در جواب اونها گفته که اگر شما انفدر حرفه ای هستید که از سیاوش قمیشی ایراد می گیرید چرا اهنگ نمی سازید و با اون رقابت نمی کنید.

اما موضوع دومی که در مورد اون انتقاد کردن کلیپ فرنگیس هستش . شخصی گفته بود که سیاوش و اون زن که در کلیپ حضور دارن با هم به بازی کردن مشغولا . شما قضاوت کنید ایا شما یک شات از اینکه سیاوش و اون زن در کنار هم باشن دیدید و اینکه سیاوش نقش یک بازیگر رو داشته باشه ، سیاوش در گوشه ای مشغول جرای کاره و تنها چند شات کوتاه از اون زن وجود داره  . این در حالی هست که اگر ما به مصاحبه های قبلی سیاوش گوش کنیم متوجه می شیم که خود سیاوش یکی از مخالفانی هست که یک زن در کنر مرد در کلیپ حضور پیدا کنه و این امر رو هم در این کلیپ اجذا کرده.

ام شخصی به طور وقیحانه ای عنوان کرده که این کلیپ هماندد فیلمهای (.....) هستش ، من برای  کوته فکری و تنگ نظری اون دلم می سوزه چون چیزی از هنر و کارهای هنری ندیده و تنها باید همون کلیپ های اندی  ، سندی و کامرا و هومن رو ببینه و در جواب اون باید بگم که دیگه اون زمان گذشته که سیاوش روی یک صندلی می شست و کارها رو جرا  می کردو ما از اون لذت می بردم  ولی حالا باید اون کاری رو اجرا کنه که نه خاص بلکه عام هم از اون لذت ببرن پس نم تونه بیاد خشک خشک کارها رو اجرا کنه چون زمان و تکنیک کلیپ سازی این اجازه رو به اون نمیده.

اما دوستی گفته بود که چرا سیاوش در این کارهای اخیر از شعرها و ترانه های سنگین و قوی و پرمعنا استفاده نمی کنه . در جواب اون فقط می گم که عزیزم شما در البوم روزهای بی خاطره کارهای تصور کن و بوسه باد رو یک بار خوب گوش کن و بعد این رو عنوان کن من فکر میکنم شما باید همون کار های حسن شمائیل زاده رو گوش کنی که از اول تا اخر می گه که کیتارو با خودت نبر .

اما شخصی گفته بود که چرا سیاوش برای خوانند گان بزرگ مثل ابی و گوگوش اهنگ نمی سازه عزیزم ایا گوگوش در حد و انداره ی سیاوش هست که بخواد با اون کار کنه ،

ولی در مورد ابی هم بگم که در کاست اخر ابی ابتدا فرار بود تا سیاوش اون البوم رو کار کنه ولی بعد از اون مشکلات که همه از اون خبر داریم ( ابی کار دریای مغرب رو بدون اجازه از سیاوش در یک کنسرت به همراه یک دختر مبتدی اجرا کرد ) سیاوش دیگه با اون هم کاری نکرد. ولی بعد از اون ابی بارها و بارها در مصاحبه هاش اغلام کرده که دوست دره کار اخرش رو حتما سیاوش براش بسازه.

اما یک نکته در مورد همین ابی ، من قبول دارم که صدای ابی واقعا زیباست ولی ایا خواندده ی خوب شدن تنها احتیاج به صدای خوب داره ایا این سیاوش نبود که در کاست ستاره های سربی کار ستاره های سربی و کی اشکات و پاک میکنه رو  و در البوم تبر زن کار درخت و چیزی بگو اما نگو رو به بهترین شکل ممکن برای ابی ساخت و باعصپث محبوب شدن ابی بین طرفداران شد.

اما نکته دیگه ای که می خوام بهش بپردازم اینکه شخصی گفته بود سیاوش در کنسرت هاش موقع اجرای کار صداش می گیره و نمی تونه خوب اجرا کنه. به اون میگم که تنها و تنها یک نفر هست که به دلیل تن صدای بالا و صدای خوبش موقع اجرای زنده صداش نمی گیره و اون هم ابی هست و اینکه عزیزم شما از یه پیر مرد ۶۰ ـ ۷۰  ساله چه انتظاری داری ، خودتون قضاوت کنید اگه شما به سن ۶۰ ـ ۷۰ سلگی برسید می تونید به صورت راحت حرف بزنید چه برسه به اینکه بخواهید خوانندگی کنید ، پس اول یه اول یه نگاه به چدربزرگت بنداز و بعد این حرف رو بزن.

اما شخصی حرفی واقعا خنده دار رو زده بود و من با خوندن اون چند دقیقه ای رو واقعا خندیدم و اون گفته بود که برای صدای سیاوش نیست که توی ایران از اون تقلید می کنن بلکه بخاطر اهنگ سازیش هست که توی ایران مفلد زیادی داره. عزیزم وفتی شما ز چهره ی کسی خوشت میاد نمی ری کفشی که اون داره رو بخری و بپوشی بلکه میری و جراحی  پلاستیک می کنی و خودت رو شل اون میکنی ، ایا ازیا ، کبیری ، چاوشی و کیارش از اهنگ های سیاوش تقلید می کنن یا به طوذ احمقانه ای صدای اون رو تقلید می کنن . من برای تمام اونها تاسف می خورم ولی خوشحال هستم که سیاوش انقدر محبوب و بزرگ هست که مقلدانش هم می تون از پیش اون نون بخورن  .

در اخر باید بگم سیاوشی باشید چون سیاوش همیشه لایق بهترین هاست .

(منبع)

ویرایش شده در - ساعت -
لینك ثابت   نویسنده : پیر باران ساعت 10:07 ق.ظ تاریخ : شنبه 23 تیر 1386   نظرات (
  

 


 نظرتون در مورد قالب چیه؟
  

 

کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید:

برای با خبر شدن از به روز شدن وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:

 بازدید های امروز:
 بازدید دیروز :
 تمام بازدید ها:
 كل مطالب :
 این صفحه در - ثانیه تولید شده است.


صفحات:  

 Copyright 2007 ©
"siavash-gh-mfr" Weblog All Right Reserved - Design and Edit Template by: Pire Baran