تبلیغات
سیاوش قمیشی (پیر باران)Siavash Ghomayshi - افشای خیانت به سیاوش قمیشی

 

صفحه اصلی                                ایمیل                                             ارتباط با ما                                   
 

برای ورود به گالری عکس پیر باران بر روی لینک زیر کلیک کنید:               گالری پیر باران
-------------------------------------------- 

دیگر نمی توان سکوت کرد .

این مطالبی که در این نوشته می خوانید حقایقی است که دیگر نمی توانم سعی در مخفی نگه داشتن آن داشته باشم .

شاید نوشتن و یا گفتن حتی کلمه ای در مورد افراد بی شخصیت اما با شخصیت نما تلف کردن وقتی باشد که می توان از آن بسیار مفید تر استفاده کرد .

اما نمونه ای که در این نوشته برایتان می آورم می تواند مشتی باشد از یک خروار بزرگ .

خروار بزرگی که افراد تشکیل دهنده اش خود را طرفدار هنر یک هنرمند می دانند اما مقصد و مقصودشان فقط سود جویی در پشت نام طرفداری شخصیتهای بزرگ است .

این نوشته به شما ثابت میکند که در پهنه ی اینترنت و حتی زندگی عادی نمی توان به ظاهر کسی اعتماد کرد و ذکاوتی بی نظیر لازم است تا بتوان نقاب از چهره ی دو رویانی برداشت که فقط و فقط در جهت منافع شخصی خود از نامهای بزرگ استفاده می کنند .

یکی از این نامهای بزرگ سیاوش قمیشی است .

بزرگ مرد تاریخ موسیقی ایران که می تواند در هر سنی که باشد با هنر همیشه جوان و بی قرارش پاسخگوی چندین ایده ٬نسل و سلیقه باشد .

همین هنر سیاوش قمیشی باعث شده تا او میلیونها طرفدار را در کنار خود ببیند .

اما بعضی از این طرفداران که می توان به آنها شیاد گفت نه تنها در کنار سیاوش قمیشی نیستند بلکه از پشت به او خنجر می زنند و این ما هستیم که باید آنها را شناسایی کنیم و درس خوبی کاملا تربیت کننده به آنها بدهیم .

چند وقتیست در پهنه ی اینترنت به وبلاگی از میان تمام وبلاگهای طرفدار سیاوش قمیشی برخوردم که متوجه شدم گردانندگان آن بر خلاف اسم عوام فریب وبلاگشان که نشان از طرفداری سیاوش قمیشی میدهد نه تنها طرفدار نیستند بلکه مخالف سر سخت هنر به روز و همیشگی سیاوش هم هستند ولی در ظاهر وبلاگشان از او طرفداری میکنند اما در پشت پرده از او بد می گویند و شخصیت و هنر سیاوش را زیر سوال می برند .

من در این نوشته با یک عکس کاملا واضح و توضیحات کامل در عکس به شما نشان میدهم که شخصی به نام - هومن - که در وبلاگی به نام سیاوش موزیک از سیاوش قمیشی می نویسد٬ در پشت پرده ی ماجرا از سیاوش بد میگوید و شخصیت این هنرمند بزرگ را زیر سوال میبرد و متاسفانه افراد زیادی فریب این شخص را خورده اند و او را طرفدار سیاوش می دانند .

عکسی که در ادامه برایتان میگذارم کاملا می تواند این قضیه را اثبات کند .

او حتی در آپدیت جدید وبلاگش به لحن تمسخر آمیزی در مورد آهنگ فرنگیس ( معجزه ی سال ۲۰۰۷ سیاوش ) اظهار نظر کرده و با علامت تعجبی که در عکس مشخص کرده ام آن را زیر سوال برده است . باید از این شخص پرسید که آیا رطب خورده منع رطب میتواند کند ؟ کسی که سیاوش قمیشی را به ارتباط با خانمها متهم میکند ( که هرگز اینگونه نبوده ) خود از این اتهام مبراست ؟

یعنی از وبلاگ خود در جهت رابطه با دختران طرفدار سیاوش استفاده نمی کند ؟( قرارهای دسته جمعی با پسرهای طرفدار سیاوش و قرار های تکی با دختر خانمهای طرفدار سیاوش )

همین است که میگویم این طرفدار نما ها در جهت منافع خود از این نام بزرگ طرفداری می کنند و نه چیز دیگر .

من این عکس که قطره ای از دریای بی وفاییها به سیاوش است را برای شما میگذارم و در آن کاملا مشخص کرده ام که شخص مورد نظر که در پنجره ی چت سیاوش را مرده خطاب میکند همان کسیست که سنگ سیاوش را دروبلاگش به سینه میکوبد و این نمونه ی واضح ریا کاری و تزویر افرادی است که می خواهند ار کنار نامهای برزگ به شهرتهای خیالی برسند و متاسفانه عده ی زیادی هم فریب خورده دارند .

دیگر قضاوت با شماست شما خود می توانید با دیدن این عکس ( که نمونه ی ادیت نشده ی آن هم نیز موجود می باشد و در صورت تمایل در اختیارتان میگذارم ) به اصل ماجرا پی ببرید .

سیاوش هیچگاه نخواهد مرد و او همیشه در قلبهای ما جاویدان خواهد ماند .

فقط می توانم این شعر را برای این با ادب نماهای بی ادب این طرفداران طرفدار نما و همه کسانی که از هنر بکر و به روز سیاوش نا آگاهانه و بی خردانه ایراد میگیرند بنوسیم تا شاید عرق شرمشان باعث شود تا به خود بیایند و بفهمند در چه مرتبه ای هستند و در مورد چه سطحی از مسایل می توانند اظهار نظر کنند .

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت ** شیر خدا و رستم دستانم آرزوست

امیدوارم که آلبوم از غروب تا طلوع با طلوعش نور نیک پنداری ٬ نیک گفتاری و راستی و صداقت را بر دلهای ظلمت گرفته و به سیاهی افتاده ی این افراد بتاباند .سیاوش همیشگیست و حکم مرگ برپیشانی افرادیست که از هنر سیاوش مرده اند .این تنها نمونه ی کوچکی از موج جدیدیست که بر علیه تکتاز موسیقی ایران سیاوش قمیشی به راه افتاده و همه ی ما طرفداران قلبی و واقعی سیاوش که به تفکر او احترام گذاشته ایم و نقابی بر چهره نداریم وظیفه داریم که این افراد را شناسایی و به دید قضاوت عمومی بگذاریم .

باشد که از آهنگهای سیاوش فقط به عنوان موزیک استفاده نکنیم و بطن و روح ترانه را نیز دریابیم .

هرکسی هستی یه دفعه قد بکش از پشت نقاب

(منبع)
ویرایش شده در - ساعت -
لینك ثابت   نویسنده : پیر باران ساعت 10:07 ق.ظ تاریخ : شنبه 23 تیر 1386   نظرات (
  

 


 نظرتون در مورد قالب چیه؟
  

 

کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید:

برای با خبر شدن از به روز شدن وبلاگ ایمیل خود را وارد کنید:

 بازدید های امروز:
 بازدید دیروز :
 تمام بازدید ها:
 كل مطالب :
 این صفحه در - ثانیه تولید شده است.


صفحات:  

 Copyright 2007 ©
"siavash-gh-mfr" Weblog All Right Reserved - Design and Edit Template by: Pire Baran